Blaganna: Polski

Alicja Łakomska / Bardzo podoba mi się pomysł

Teanga blag

Bardzo podoba mi się pomysł nauki języka chińskiego on-line. Kulturą chińską i osiągnięciami chińskiej cywilizacji zachwycam się od wielu lat. Nigdy nie pomyślałam nawet aby uczyć się tego języka, gdyż wydawał mi się zbyt trudny. A tu taki prezent. Ta strona, moim zdaniem, jest świetna. Mam nadzieję, że wystarczy mi zapału aby z niej skorzystać. W załączeniu foto mojego dyplomu uczestniczenia w kursie gimnastyki tai-chi z 1991 roku. Byłam wówczas piękna i młoda. Mam nagranie na kasecie video z tych zajęć. Jeśli uda mi się je zdygitalizować ( chyba dobrze napisałam), to je na tym blogu umieszczę. Zapraszam na mojego bloga http://alamatematyk.blogspot.com .

Ania Czaińska / Kursy online - za i przeciw...

Teanga blag

Przeglądając fora internetowe dotyczące nauki języków obcych spotkałam się z różnymi opiniami dotyczącymi kursów online. Wiele osób zastanawia się czy taka forma nauki języków jest dobra i czy faktycznie dzięki takiej metodzie można się czegoś nauczyć.

Ania Czaińska / Czy wiecie że…

Teanga blag

Kultura chińska to obyczaje, wierzenia i zwyczaje, które przechodzą z pokolenia na pokolenie, to w pewnym sensie jest bardzo podobne do naszej kultury.

Ania Czaińska / Czym jest China Expo Poland?

Teanga blag

W dniach 12-14 września bieżącego roku odbędzie się kolejna trzecia już edycja targów China Expo Poland.

Artur Z. / Droga chińskiej herbaty do Rosji i Polski.

Teanga blag

Jak chińska herbata podbiła kuchnie (i serca) Słowian.