Bloggers list

nguyen minhanh / love love china

Blog language

i'm live in china-tianjin

Alicja Łakomska / Bardzo podoba mi się pomysł

Blog language

Bardzo podoba mi się pomysł nauki języka chińskiego on-line. Kulturą chińską i osiągnięciami chińskiej cywilizacji zachwycam się od wielu lat. Nigdy nie pomyślałam nawet aby uczyć się tego języka, gdyż wydawał mi się zbyt trudny. A tu taki prezent. Ta strona, moim zdaniem, jest świetna. Mam nadzieję, że wystarczy mi zapału aby z niej skorzystać. W załączeniu foto mojego dyplomu uczestniczenia w kursie gimnastyki tai-chi z 1991 roku. Byłam wówczas piękna i młoda. Mam nagranie na kasecie video z tych zajęć. Jeśli uda mi się je zdygitalizować ( chyba dobrze napisałam), to je na tym blogu umieszczę. Zapraszam na mojego bloga http://alamatematyk.blogspot.com .

Sławomir Czepielewski / The first outpost of China in Europe

Blog language

I did not expect planning my holidays in Albania, that I would have so much contact with Chinese language. In fact Chinese is one of foreign language quite frequently spoken in certain areas of Albania.

Barry Tomalin / CHINESE4.EU

Blog language

Chinese 4.EU is a really worthwhile European Union project for teaching Europeans basic Chinese language and culture.

Ania Czaińska / Kursy online - za i przeciw...

Blog language

Przeglądając fora internetowe dotyczące nauki języków obcych spotkałam się z różnymi opiniami dotyczącymi kursów online. Wiele osób zastanawia się czy taka forma nauki języków jest dobra i czy faktycznie dzięki takiej metodzie można się czegoś nauczyć.