Blogs // Małgosia Jendryczka

Wiek Azji, wiek Chińskiego

Blog language

Za kilkanaście lat w Europie nauka chińskiego będzie normą, jeśli nie wymogiem. W tej chwili blisko 50 milionów ludzi na całym świecie uczy się mandaryńskiego. Ta tendencja z pewnością będzie rosła. Wielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę że nauka chińskiego to inwestycja w ich przyszłość.

Warto oswoić się z chińskim, który dla wielu wydaje się wyzwaniem nie do przejścia. Rozwiązaniem dla początkujących jest zbiór naszych 5 kursów w ramach projektu Chinese4Europeans. Rozpocznijcie przygodę z językiem chińskim. Nasze kursy pomogą wam przełamać barierę językową i oswoić się z tonacją, tak różną od języków europejskich. Przejdź przez pierwszy moduł 0 i poznaj podstawy chińskiego. Zachęć swoje dziecko do nauki chińskiego poprzez zabawę. Jeśli marzy Ci się podróż do Chin, zajrzyj do modułu turystycznego, znajdziesz tam wiele użytecznych zwrotów i sytuacji komunikacyjnych. Dla przedsiębiorców przeznaczyliśmy osobny moduł zawierający podstawowe zwroty służące skutecznym negocjacjom.

Naszą misją jest zachęcić jak największą liczbę Europejczyków do nauki chińskiego, zacznij już dzisiaj, jutro zobaczysz efekty. Chinese4Europeans jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie nauką chińskiego w Europie. Zadbaj o swoją przyszłość z Chinese4Europeans.

Małgosia Jendryczka

Mescomp Technologies (Poland). Małgorzata is Project Manager of Chinese for Europeans project, responsible for managing an international environment, motivating and coordinating team spirit and supervising of the implementation of timetables.

Blogs

Products