Blogs // Ania Czaińska

Czym jest China Expo Poland?

Blog language

Czym jest China Expo Poland?

To największe targi w Polsce, w 100% poświecone współpracy biznesowej z Chinami, niepowtarzalna okazja do zaprezentowania się i co za tym idzie nawiązania kontaktów handlowych, które mogą przyczynić się do późniejszej współpracy przedsiębiorców z Chin z firmami z Polski i Europy.

Poprzednia edycja cieszyła się dużym powodzeniem, wystawy odwiedziło ponad 6000 osób, a ponad 200 miało możliwość zaprezentowania swojej oferty.

Targi to nie tylko oferta produktów z różnych branż, ale także możliwość poznania kultury i obyczajów Chin oraz cieszące się dużym zainteresowaniem konferencje dotyczące obustronnej współpracy.

Tegoroczna edycja zapowiada się równie ciekawie, więc czemu by nie wybrać się tam, ja jestem za.

Do września dzięki kursowi Chinese for Europeans postaram się nauczyć przynajmniej podstawowych zwrotów i myślę że na targach zaskoczę nie jedną osobę znajomością chińskiego, no może znajomością to za dużo powiedziane, ale intencje są dobre.

Ania Czaińska

Uczestnik wielu projektów LLP. Bierze udział w procesie przygotowania materiałów edukacyjnych oraz ich cyfryzacji. Zajmuje się także ewaluacją techniczną i merytoryczną produktów.

Blogs

Products